top of page

O NAS...

Pracownia OCH I ArCH to zespół ludzi z pasją do architektury, grafiki oraz szeroko pojętego designu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawną i efektywną pracę, zachowując jednocześnie najwyższą dbałość o szczegóły. Naszą misją jest tworzenie kompleksowych projektów z zakresu architektury i grafiki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. 

Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci, architekci wnętrz oraz graficy, którzy zdobywali wiedzę na uczelniach w różnych częściach kraju, takich jak: Politechnika Warszawska,  Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Politechnika Białostocka. Niektórzy z nas mają na swoim koncie również wygrane konkursy architektoniczne i graficzne. Pomimo posiadanego wykształcenia wyższego oraz doświadczenia zawodowego czynnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach doszkalających. Staramy się również uczestniczyć w eventach oraz wydarzeniach kulturowych związanych z architekturą i grafiką, aby rozwijać swoją wiedzę na temat najnowszych trendów i materiałów.

Uzupełniamy się wzajemnie tworząc zgrany, kompetentny zespół. Naszą wspólną ideą jest zadowolenie klienta, dlatego też zawsze staramy się pracować nad każdym projektem do pełnej satysfakcji klienta i zawsze wywiązujemy się z ustalonych terminów prac. Dodatkowym atutem naszego zespołu jest biegła znajomość języków obcych, dzięki czemu obsługiwaliśmy jak i obsługujemy do tej pory wielu klientów międzynarodowych.

Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Bez względu na jego wielkość czy złożoność, uwzględniając uwarunkowania prawne, ekonomiczne oraz estetyczne. Nasz styl opiera się na racjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem. 

,,Myślą, która przyświecała nam tworząc pracownię są słowa:  ,,pracujemy do pełnej satysfakcji" oraz ,,projektujemy od a do z". Oznacza to, iż w stu procentach dbamy o to, aby każdy klient korzystający z naszych usług był w pełni zadowolony. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a granice są tylko tam, gdzie sami je wyznaczymy."

bottom of page