top of page

WIZUALIZACJE 3D I ANIMACJE

Wizualizacje 3D i animacje to doskonały sposób na profesjonalną prezentację wszelkiego rodzaju produktów i inwestycji.  Komputerowy świat animacji w dużym stopniu zastępuje standardową fotografię i staje się coraz bardziej popularną formą, z której korzysta coraz to więcej inwestorów. Wizualizacje dają możliwość zaprezentowania produktu w dowolnej ilości wariantów, co eliminuje potrzebę ponoszenia kosztu produkcji. W wirtualnym świecie mamy możliwość dostosowania pogody, kształtu, tekstur i przedstawienia finalnego produktu/inwestycji na ultra realistycznej wizualizacji lub animacji.  Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne,  które pragną  uzyskać foto realistyczne wizualizacje/animacje.   

II. WIRTUALNE SPACERY 360

  • Jeśli klasyczna (statyczna) wersja wizualizacji jest nie wystarczająca,  oferujemy wirtualne spacery 360 stopni. Wizualizacje 360 to interaktywny spacer po pomieszczeniu lub zespole pomieszczeń. Forma ta cieszy się dużą popularnością, ze względu na możliwość zmiany perspektywy w czasie rzeczywistym, co nie jest możliwe przy wizualizacji statycznej.

Realistyczna Wizualizacja 3D Wnętrza
Architekt Wnętrz

I. WIZUALIZACJE 3D

  • Prezentujemy jeden z najwyższych poziomów realizmu na rynku i oferujemy indywidualne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele można osiągnąć, dzięki doskonałej wizualizacji. Wykonujemy wizualizacje 3D nie tylko na potrzeby reklam, katalogów, prezentacji, ale również na potrzeby klientów indywidualnych. Z naszych usług wizualizacji korzysta wielu klientów międzynarodowych, a nasze prace wielokrotnie są emitowane  w telewizji, na billboardach czy też w magazynach prasowych. Wizualizacje 3D przygotowujemy według  koncepcji klientów lub autorskiego pomysłu.

 

 

Za każdym razem kierujemy się naszym motto ''pracujemy do pełnej satysfakcji klienta''. 

III. ANIMACJE

  • Animacje to najbardziej zaawansowany sposób prezentowania inwestycji lub produktu. Na Państwa życzenie możemy stworzyć żywą kompozycję w formie filmu z poruszającymi się pojazdami, ludźmi, zwierzętami czy też zmieniającą się scenerią pogodową. 

DO SPORZĄDZENIA INDYWIDUALNEJ OFERTY, PROSIMY DOSTARCZYĆ:

  • Pełną dokumentację techniczną inwestycji/produktu w formacie .pdf lub .dwg (jeśli zlecenie dotyczy istniejącego lub powstającego obiektu/produktu)

  • Informacje na temat ilości wizualizacji lub długości trwania animacji

  • Oczekiwany termin ukończenia zlecenia 

  • Informacje na temat wybranego rodzaju usługi

  • Inspiracje i wstępne informacje na temat preferowanego stylu wykończenia obiektu/wnętrza/produktu

  • Dane kontaktowe 

*Indywidualnie sporządzoną ofertę dostarczamy w terminie do 2 dni roboczych. 

bottom of page